O ACORDI

Acordi to firma z 4 letnią, bogatą historią. Początek naszej działalności sięga jednak zdecydowanie wcześniej. Założyciele firmy, od najmłodszych lat przejawiali zainteresowanie projektowaniem i wykańczaniem wnętrz. Nauka i pasja nie poszła na marne. W roku 2011 została założona firma Acordi, która w kolejnych latach szybko ewoluowała. Zwiększając zakres usług, wzbogacając się o nowe technologie i doskonałych pracowników, szybko stała się liderem w branży materiałów wykończeniowych na ściany. Obecnie, specjalnością firmy jest gipsowy kamień dekoracyjny, produkowany w kilku odmianach – panele 3D, stara cegła, płytki dekoracyjne, a także materiały dekoracyjne na elewacje.

 

Zapewnienie produktom wysokiej jakości, nie byłoby możliwe, gdyby nie znakomicie wyposażona hala produkcyjna. To właśnie tu produkowane są dotychczasowe i nowe wzory okładzin, projektowane w autorskim studio graficznym,

 

Acordi nieprzerwanie dąży do podnoszenia standardów obsługi i zwiększania jakości swoich produktów. Aby zapewnić Państwu możliwość oceny naszych wyrobów, uruchomiony został salon sprzedaży. Mieści się on w tym samym obiekcie co hale produkcyjne. Pozwala to Państwu na żywo sprawdzić nasze produkty, porównując rożne modele i wersje kamienia ze sobą. Brak dodatkowych kosztów związanych z transportem i magazynowaniem, przekłada się na atrakcyjne ceny i możliwość zakupu od ręki.