SQUARE

Opis produktu

Panele Square są produktem wyjątkowym . Niezmiernie intryguja za sprawą swojego nietypowego kształtu , co sprawia , iz dodadzą nietuzinkowości każdemu pomieszczeniu . Znakomicie nadają się do wykończenia pomieszczenia w stylu nowoczesnym , wprowadzając powiew ożywczej świeżości . To propozycja dla miłośników nowoczesnego designu , w którym znajdzie się miejsce na wykraczające po za utarte schematy wnętrzarskie rozwiązania .

Panele doskonale harmonizują z dowolną barwą , wydobywając i podkreślając koloryt , co czyni z paneli Square idealny element uzupełniający wystrój każdego pomieszczenia . Znakomicie sprawdzą się jako wykończenie salonu bądź przedpokoju , dodając charakterystycznego smaczku i wnosząc powiew nietuzinkowości i nowatorskiego designu . Panele 3D Square to gwarancja subtelnej elegancji i delikatnego szyku w każdym pomieszczeniu .

Produkt wykonany jest z wysokiej jakości gipsu , wzmocniony włóknem szklanym . Produkt wyłącznie do stosowania wewnętrznego. Produkt dostępny w rozmiarach 50 x 50 cm . 

Zdjęcia produktu